top of page

SATIN AL VEYA KİRALA

DrawKit Vector Illustration Black Friday & Online Shopping (3).png

satın al

Hayalini kurduğun o çantayı almanın tam zamanı! Orjinalliği BagOnVille uzmanları tarafından onaylanmış, birbirinden farklı markaların çantalarını satın alabilirsin. BagOnVille üzerinden satın aldığın her çantayı dilediğin zaman belirlenen fiyatlar üzerinden bize geri satabileceğini de unutma!

DrawKit Vector Illustration Black Friday & Online Shopping (6).png

KİRALA

Her ay farklı bir çanta takmak istiyorum, değişim severim diyenlerden isen, ya da o çok beğendiğin çantayı deneyimlemek istiyorsan aylık kiralama seçeneği ile dilediğin çantaya sahip olabilirsin. Kira süren dolduğunda dilersen çantayı iade eder, dilersen satış fiyatından satın alabilirsin.

DrawKit Vector Illustration Black Friday & Online Shopping (4).png

SAT

Hep aynı çantayı kullanmaktan sıkıldın mı? Hemen "Şimdi Sat" de, çantana ait bilgileri ve fotoğrafları bize gönder. BagOnVille uzmanları en kısa sürede seninle iletişime geçecek ve çantan için teklif verecektir. Nihai satın alım fiyatı, sen çantanı bize gönderdikten sonra gerçekleştirdiğimiz kontrollerden sonra belirlenecektir. Çantanı satmaya karar verirsen paranı BagOnVille cüzdanında %2 hediyeli bakiyenle kullanabilir ya da hesabına aktarabilirsin. BagOnVille üzerinden satın aldığın her çantayı dilediğin zaman belirlenen fiyatlar üzerinden bize geri satabileceğini de unutma!

bottom of page